31 yanvar 2025-ci il, Bakı: Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı tərəfindən maliyyə xidmətləri istehlakçılarının və investorların hüquqlarının müdafiəsinin möhkəmləndirilməsinə yönəlmiş təşəbbüslərin həyata keçirilməsi davam etdirilir. Bu təşəbbüslər sırasında ölkə ərazisində səyyar vətəndaş qəbullarının keçirilməsi mühüm yer tutur.
Növbəti səyyar qəbul 5 fevral tarixində Tərtər rayonunda keçiriləcəkdir. Qeyd edilən tarixdə qəbul Ağcabədi, Ağdam, Ağdərə, Bərdə, Füzuli, Xocavənd, Xocalı, Şuşa və Xankəndi inzibati rayonlarında yaşayan vətəndaşları əhatə edəcəkdir.

31 January 2025, Baku: The Central Bank of the Republic of Azerbaijan continues to implement initiatives aimed at strengthening the protection of the rights of financial consumers and investors. Among these initiatives, the itinerant receptions of citizens all over the country play an important role.
The next itinerant reception is scheduled for February 5 in Tartar district. On this date, the reception will be open to the citizens living in Agjabadi, Agdam, Agdara, Barda, Fuzuli, Khojavand, Khojali, Shusha and Khankendi administrative districts.