29 yanvar 2026-cı il, Bakı: Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı tərəfindən maliyyə xidmətləri istehlakçılarının və investorların hüquqlarının müdafiəsinin möhkəmləndirilməsinə yönəlmiş təşəbbüslərin həyata keçirilməsi davam etdirilir. Bu təşəbbüslər sırasında ölkə ərazisində səyyar vətəndaş qəbullarının keçirilməsi mühüm yer tutur.
Növbəti səyyar qəbul 4 fevral 2026-cı il tarixində Bərdə rayonunda keçiriləcəkdir. Qeyd edilən tarixdə qəbul Tərtər, Ağcabədi, Ağdam, Ağdərə, Füzuli, Xocavənd, Xocalı, Şuşa, Xankəndi, Tərtər, Bərdə inzibati rayonlarında yaşayan vətəndaşları əhatə edəcəkdir.

29 January 2026, Baku: The Central Bank of the Republic of Azerbaijan continues to implement initiatives aimed at strengthening the protection of financial consumers' and investors' rights Among these initiatives, the itinerant receptions of citizens all over the country play an important role.
The next itinerant reception is scheduled for February 4 in Barda district. On this date, the reception will be open to the citizens living in Tartar, Aghjabadi, Aghdam, Aghdara, Fuzuli, Khojavand, Shusha, Khankandi and Barda administrative districts.