05 may 2026-cı il, Bakı: Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı tərəfindən maliyyə xidmətləri istehlakçılarının və investorların hüquqlarının müdafiəsinin möhkəmləndirilməsinə yönəlmiş təşəbbüslərin həyata keçirilməsi davam etdirilir. Bu təşəbbüslər sırasında ölkə ərazisində səyyar vətəndaş qəbullarının keçirilməsi mühüm yer tutur.
Növbəti səyyar qəbul 13 may 2026-cı il tarixində Siyəzən rayonunda keçiriləcəkdir. Qeyd edilən tarixdə qəbul Qusar, Siyəzən, Şabran, Xaçmaz, Quba inzibati rayonlarında yaşayan vətəndaşları əhatə edəcəkdir.

5 May 2026, Baku: The Central Bank of the Republic of Azerbaijan continues to implement initiatives aimed at strengthening the protection of financial consumers' and investors' rights. Among these initiatives, the itinerant receptions of citizens all over the country play an important role.
The next itinerant reception is scheduled for May 13 in Siyazan district. On this date, the reception will be open to the citizens living in Gusar, Siyazan, Shabran, Khachmaz and Guba administrative districts.